Pilotní den ve vile strávil Thomas Castello, Zdeňka Soušková a Ladislav Jandík. Z počátku byly ve vile chvíli sami, ale to netrvalo dlouho. Chvíli poté přivezla limuzína Lucii Švárovou, Martina Haluze a Nikol Trojanovou. Thomas Castello byl z vily nadšený a nejvíce ho zaujal bazén s vířivkou. Zajímavostí je, že na castingu, když se doplňovalo, koho by ve vile nesnesl bylo v kolonce napsáno jméno Vladko Dobrovodský.

thomas

Na fotografii je zachycen Thomas Castello, který cvičí již od 16 let. Vyvolení se přesunuli do nových lóží. Thomas Castello si zvolil společnou postel se Zdeňkou, po které pokukuje. Thomas se zeptal Ládi, jestli je homosexuál a odpověď zněla překvapivě ANO ! Láďa se ve vile poprvé v životě někomu přiznal, že je gay a svým protivníkům dokonce vyprávěl svůj první polibek s klukem, od kterého dostal svou první pusu. Nikdy v životě neměl žádný vztah. Do vily přišel Vladko a s obdivem i Thomas ho uvítal s otevřenou náručí.

vladko

 

Na obrázku Vladko Dobrovodský. Soutěžící řeší Martinovo chování. Martin vypadá „nasraně“. Vladko se ujímá role a dělá přednášku o tom, že tuto pózu lidé nemají rád a že, když se s nikým nebude bavit, tak mu to nijak nepomůže. Láďa si hačne do „vyhřáté postýlky“ s Vladkem. Velké potíže si Vladko nadrobil tím, že zapomněl číselnou kombinaci ke svému kufříku, naštěstí zde byla pohotová Zdeňka, která Vladkovy ochotně pomohla a společnými silami se do kufru dostali. Láďa se čvachtá ve vířivce. Vladko měl hned zkraje smůlu. Mezi osobní věci a to hlavně mezi oblečení se mu vylil šampon. Poté Vladko zajímá své klasické postavení a jde se pohupovat do houpacího křesla. Mezi Zdeňkou a Thomasem to jiskří. Než šly Vyvolení spát, udělal Martin na Zdeňku „satanistický“ pohled při podávání cigarety a Zdeňku to tak nějak vzalo…