Vyvolení se probouzejí a řeší, co se to vlastně včera dělo za „sexuální akty“ v ložnici. Gay Vladko s Evou předstíral, že má sex a Vyvolení z toho byly celkem překvapení… Nemohli uvěřit, že to celé Vladko s Evou zahrál. Štáb rozdělil Vyvolené do dvojic. Vyvolení si svého parťáka nemohli vybrat, přidělil jim ho totiž štáb. Vladko „skáče radostí“ že mu Vyvolení skočili na špek a plánuje s Evou zahrát, že ji dostal do jiného stavu. Vyvolení si po sobě opět museli uklidit vilu. Ve vile začali panovat první nemoci (nebojte, pohlavní to nejsou).

vladko s evou

 

Na obrázku si to „rozdává“ Vladko Dobrovodský s Martucciho Evou. Vyvolení jsou nějací „pochroumaní“. Zdeňku bolí za uchem. Thomasovi se něco stalo při soutěži v páce a nemůže příliš hýbat rukou. Miroslav dostal zánět ucha. Ostatní Vyvolení dostali lékařské vybavení a musí tyto „pacienty“ vyléčit. Satanista Martin měl dostat injekci, celé to bylo bráno, jako hra a tak to Martin pojal, jako „ďábelskou hru“ a ze srandy si vzal nůž a držel s ním Lucku pod krkem, jako, že injekci nechce. Tento vtípek se u ostatních, ale příliš nechytil… Každý má hold jiný smysl pro humor.

satanista

Vyvolení dostali jako další úkol vypracovat psychologický posudek na Martina. Podle některých je nejnebezpečnějším obyvatelem vily a mohl by být pro ostatní docela nebezpečný a proto ho zavřeli do prádelny, kde měl o celé věci přemýšlet. Prý má v sobe „skrytého agresora“. Dalším „rejpnutím“ do Martina bylo zorganizování baletního představení, které neslo název Stav Martinovy mysli. Organizaci si vzala na starosti mile rád Nikol. Eva s Romanou si jdou viditelně po krku. Eva řekla o Romaně, že všem Vyvoleným bere energii a Romana ve vile nevěstí nic dobrého. Stále pokračuje falešný románek mezi Vladkem a Evou a tentokrát je jejich cílem, aby je někdo načapal. Ke konci večera je propuštěn Martin z „psychiatrické léčebny“ a dostává rady, jak svou situaci zvládat od ostatních Vyvolených. Lucka to celé shodila na sebe a se „zamilovanýma očima“ řekla, ať si ji Martin příště nevšímá.