Vyvolení byly dnešní ráno probuzeni ve stylu romantiky, štáb si pro ně totiž připravil zamilované písničky. Podmínkou dnešní rozcvičky bylo, že se u ní nesmělo mluvit. Pro Romanu to byl tedy jeden z nejtěžších úkolů za její působení ve vile. Romana nemluvila, ale zato si to vyhrazovala „přiblblým smíchem“. Zákaz mluvení ovšem neplatil jen při rozcvičce, ale také po celý den a tak Vyvolení mohli provádět pouze pantomimu. Prvním úkolem dnešního dne bylo předvést, co se děje v ložnici Vyvolených a jak jinak, než v noci.

7058__420x_vyvoleni-2013-buldok-thomas-oboci

 

Na obrázku vidíte Thomasův typický „buldočí pohled“. Vyvolení si losovali čísla a princip byl takový, že Vyvolený, který měl vyšší číslo nemohl rozkazovat tomu s tím nižším číslem, naopak Vyvolený, který dostal jedničku mohl rozkazovat všem. Jedničku si vytáhla Mirka a dvojku Martin. Satanista Martin opět své pravomoce zneužíval a nutil Nikol, aby se před ním v ložnici převlékala do spodního prádla a od Lucky chtěl vyžehlit. Nikol musela tancovat v prádelně. Mirka se to ovšem dozvěděla a protože měla vyšší moc, než Martin, tak mu všechno vrátila. Eva s Vladkem museli za trest od Romany předvést erotický tanec ve sprše.

vladko s evou

 

Thomas odmítal plnit úkoly a proto dostal trest. Tentokrát ne od štábu, ale od Mirky. Thomas pěnil a říkal Mirce, že se to, co dnes dělá jednou vše obrátí proti ní. Eva, která je stále bossem dostala jasný úkol, který zněl: „Rozdělit Vyvolené na dva tábory „oběti a predátory“. Thomas znovu tento den, již po druhé bez většího trestu porušil pravidla. Měl uvařit jídlo, ale to místo něj uvařila Romana. Romanino jídlo se tedy muselo vynést na terasu a bylo zakázáno ho jíst a Thomas musel vařit znovu. Predátoři měli sídlo ve vile a oběti byly vyhnáni na terasu ! Predátoři uvnitř zažívali nudu, ale ovečky měli venku „mecheche“.

pizza

Thomas, který byl predátorem udělal obětem párky a svým predátorům dal pizzu. Do toho zasáhl štáb a aby byl souboj ve vile vyrovnaný, dal každé oběti jednu pizzu, dovezenou z pizzerie. Byly na tom tedy lépe, než Thomasovci. Thomas si zvolil, jako svou oběť Vladka, kterého přivázal ke svému županu a konečně se pořádně bavil. Nespravedlivý oběd rozhádal Romanu a Nikolu. Z duelu se vrátila zpátky Eva, radost měl Vladko, Mirka, Pavlína a Nikol. Naopak smutní z toho byly Thomas a Zdeňka (která se snažila vlepit Martinovi francouzáka). Všichni kromě Thomasovců vítězství zapili.