Nikol začala celý den rozcvičkou (všichni běhali po terase okolo židlí). Vyvolení dostali za „úkol“ napsat něco svým známým, tak každý napsal, jak má svojí rodinu moc, ale moc rád a jak jím schází. Martin napsal svému společníkovi z firmy poněkud divnou zprávu a podle mě to nevěští nic dobrého. Ve zprávě stálo „Mirku jedeme dál podle plánu, doufám, že vše bude ok“ . Takovou kuchtičkou u plotny byl zatím Vladko, ale Láďa, který říkal, že skoro nikdy nevařil to teď dostal za úkol. Nikdo kromě něj nesměl do prostoru kuchyně vstoupit. Vyvolení mu tedy radili z obývacího pokoje. Povedlo se mu vykuchtit kuřecí prsa s kukuřicí a pro Thomase Castella nedovařené maso. Za pár dní, co jsou Vyvolení ve vile zvládli dokázat udělat opravdu pěkný „čurbes“ a tak úkolem dostali udělat ve vile pořádek a čisto.

lada

Před úklidem je samozřejmě třeba se náležitě posilnit. Na fotografii Vyvolený Láďa dává napít Thomasovi. Thomasovi opět začíná hlavou vrtat „Vladkova otázka“ a myslí si, že je nespravedlivě, aby Vlado Dobrovodský vyhrál tuto soutěž podruhé. Vlado si našel novou kamarádku Lucku (to jsem teda zvědavý, jak dlouho jim to vydrží). Thomas mluví o štábu a tím porušil pravidla soutěže. Z vily nebyl vyhoštěn, ale dostal od štábu trest používat doplňky stravy. Večer měli Vyvolení uspořádat velkolepou party. Holky se měli obléknout do svých nejlepších šatů. Thomas sdělil, že si o Nikol myslí, že je neupřímná a celé to dělá jako vystoupení pro diváky. Nikol to naštvalo . Nikol dostala za úkol odmoderovat večer, který se měl nést ve znamení upřímnosti. Vyvolení se mezi sebou měli označit a opět se „onálepkovat“.

Ladislav Jandík = nepraktický

Lucie Šárovcová = vznětlivá

Zdeňka Soušková = uzavřená

Vladko Dobrovodský = Ukecaný

Thomas Castello = Taktik

Thomase označení za taktika naštvalo a podnapilá Nikol se do něj navážela stále víc a víc… Večer završila Nikoly močůvka na koberci.

su

 

Thomasovi byly zabaveny suplementy.