Vladko se probudil do sedmého dne konečně s dobrou náladou a energický. Thomas uvízl ve snech Zdeňce. Ranní rozcvička byla opět klasická a měl ji na starosti satanista Martin. Prvním úkolem bylo hned po ránu, že Vladko měl naučit ostatní účastníky španělštinu. Martin a Thomas se nechtěli účastnit a také na Vladkův kurz nepřišli. Za to dostali trest a museli být až do odvolání spoutání k sobě. Dnešní oběd vařil Mirek, který usmažil pořádně mastné řízky ! Láďa si nemůže zvyknout na spánek s Vladkem, zato Thomasovi se se Zdeňkou spí báječně.

thomas

 

Soutěžící si spolu sedli a vyprávěli si o tom proč do soutěže šly, jaký k tomu měli důvod. Většina Vyvolených chtěla hlavně výhru, ale Martin řekl, že by část peněz věnoval na psí útulky (zajímalo by mě, kolik procent z částky by to bylo). Thomas s Martinem jsou stále svázání k sobě a musí spolu chodit i na toaletu. A na co by Vyvolení využili výhru ? Miroslav by se rozdělil se svými rodiči a otevřel si hospůdku. Zdeňka by peníze neinvestovala, ale utratila za byt,auto a nechala si udělat „lepší vlasy a nehty“.

zdenka

 

Thomas by zaplatil své stále narůstající dluhy, půl milionu by dal Náchodské nemocnici a zbytek investoval do podnikání. Nikol by koupila Láďovi notebook a sobě byt. Lucčin sen je vlastní „cvičák psů“. Dnes vilu navštívili také dva nový soutěžící Pavlína a Eva, kteří dostali od štábu klíče do VIP ložnice. Mohli si vybrat jestli svou lóži budou s někým sdílet, či nikoliv. Pavlína byla nadšená, že je ve vile míč a okamžitě ho musela vyzkoušet. Thomas se Zdeňkou usínají na sobě, ale příliš romantický večer to nebyl. Co má znamenat to chrápání ?