Jaké by to bylo ve Vyvolených bez moderátorů ? Vyvolení se vysílají na Primě. V současné době běží čtvrtý ročník této reality show. Na Primě můžete vidět šest známých  tváří moderátorů, které vám nyní představíme. Tito moderátoři vás budou provázet celou sérií Vyvolených a hlavní moderátor není nikdo jiný, než nám známá Tereza Pergnerová. Jako další vás v Reality Show Vyvolení bude provázet Agáta Prachařová (Hanychová), Libor Bouček, Pavel Cejnar, Monika Zajícová a Tomáš Kraus.

Tereza Pergnerová

Datum narození: 25.6.1974 (40 let)

Vzdělání: Nedokončila hudební konzervatoř v Praze

Zkušenosti: ESO, hitparáda MC1, Vyvolení, Frekvence 1, Diskopříběh 2, Farma, Ordinace v Růžové zahradě 2, Letiště, Akumulátor 1, Žiletky, Hřeben, Pasáček a císařova dcera, Dobrodružství kriminalistiky, Takmer růžový panter

Tereza Pergnerová je hlavní moderátorkou Vyvolených. Svou první premiéru ve Vyvolených měla v roce 2005. Moderovala také dva další ročníky Vyvolených, které probíhali v letech 2006 a 2007. Nyní se po šesti letech vrací do vily, aby celou reality show Vyvolení moderovala. Tereza Pergnerová má jako moderátorka velmi široké zkušenosti. Někteří z vás si ji možná ještě pamatujete z pořadu, který se vysílal dříve na Nově a nesl název ESO. Moderování tohoto pořadu se věnovala čtyři roky a to od roku 1994 do roku 1998. Tereza Pergnerová je opravdu asi po Leoši Marešovi nejznámější česká moderátorka. Na svém kontě má také moderování známé reality show Farma, takže v oblasti moderování reality show je velmi zkušená. Před spuštěném Vyvolených v roce 2005 měla problémy s drogami. Již legendárním pozdravem je „Čágo, bélo, šílenci„. Další z negativních věcí minulosti je focení aktů pro erotický časopis LEO. Tereza Pergnerová má dvě děti Samuele (13) a Nathalii (6).

pergnerova

 

Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980 (33 let)

Vzdělání: Vystudoval Damu obor katedra produkce

Zkušenosti: Evropa 2, T-music, Vyvolení, Wipeout Souboj národů!, Česká Miss (2010+2013), Hlas Československa, Máme rádi Česko, Československá Superstar, moderátor sportovních přenosů (Euro 2008, Euro 2012, Davis Cup, Fed Cup), Rafťáci, Panic je nanic, Pohádkové počasí a spousty zkušeností s dabingem (Kriminálka Miami, Doba Ledová, Gilmorova děvčata…)

Dalším moderátorem Vyvolených je Libor Bouček. S moderováním má skvělé zkušenosti. Je jeden z nejzkušenějších z  týmu moderátorů. V současné době je moderátorem jednoho z nejprestižnější rádií v Česku a to rádia Evropa 2. Libor Bouček se nejvíce proslavil moderováno Superstar a sportovních přenosů. Pamatovat si ho můžete také ze Souboje národů, ale to už je nějaký ten pátek. Tito Vyvolení nejsou jeho první zkušeností. Účastnil se již předchozích sérií Vyvolení 2 a Vyvolení 3. V tomto roce si vyzkoušel moderování ve vědomostní show Máme rádi Česko. Libora Boučka můžete vidět každé ráno. Vysílá totiž ranní show na Frekvenci 2 a to od 6 do 9 hodin. V předchozích řadách Vyvolených moderoval noční show. Nyní má být na stejné úrovni, jako je Tereza Pergnerová, nemá být úplně ten hlavní moderátor, ale už bude mít vyšší slovo.

bouček

Agáta Hanychová (Prachařová)

Datum narození: 28.4.1985 (29 let)

Vzdělání: Vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, obor tvůrčí fotografie

Zkušenosti: Obchoďák, Ošklivá Katka, Trapasy, Ulice, Bazén, Babovřesky 2, Školní výlet, Crash Road

Agáta Hanychová na Faceboku: https://www.facebook.com/agata

Agáta Prachařová, dříve Agáta Hanychová se provdala za Jakuba Prachaře a proto bude v nové sérii Vyvolených působit s novým příjmením. Agáta Prachařová je vicemiss České republiky. Je známá natáčením svých videí, které dříve publikovala do svého pořadu na Streamu. Vede neřestný život a je obletována bulvárem a právě díky tomu dostane příložitost při moderování večerní Night Show. K dění ve vile se ovšem vyjádřila tak, že by v ní příliš sexu vidět nechtěla. Agáta Prachařová je nyní ve velkém časovém presu. Narodil se ji totiž před dvěma lety malý Kryšpín, o kterého se musí starat. S výchovou dítěte ji pomáhá její manžel Jakub Prachař. Agátě Prachařové přinesla z velké části popularitu také její maminka Veronika Žilková. Svého syna má Agáta Prachařová s bývalým přítelem a hokejistou Jiřím Dopitou. Agáta Prachařová také pomáhá charitě, je tisková mluvčí nadace Prosaz, která se věnuje vozíčkářům a jejich těžké životní situaci. Herecké zkušenosti zatím moc nemá, spíše nějaké vedlejší role, ale myslím, že se proslavila až, až…

hanychova

Pavel Cejnar

Datum narození: 21.5.1976 (37 let)

Vzdělání: Lidová škola umění

Zkušenosti: Jak se staví sen, Evropa 2, Óčko Inbox

Pavel Cejnar na Facebooku : https://www.facebook.com/E2PavelCejnar

Pavel Cejnar už nelze zařadit mezi hlavní moderátorské tváře a určitě ho každý z vás nezná, ale velmi se proslavil v „primáckém“ pořadu Jak se staví sen. Můžete ho také často vidět na TV Óčko, kde uvádí Inbox. Pavel Cejnar také dělal průvodce v online jazykovém kurzu na zlepšení angličtiny, můžete ho také vidět na billboardech na pohovky. Je zde vidět, že Prima zaměstnanci Evropy 2 opravdu nešetřila. Pavel Cejnar se živí jako moderátor, DJ ale také si občas zahraje nějakou tu menší roli ve filmu. V 37 letech je zatím stále bezdětný.

cejnar

Monika Zajícová

Zkušenosti: Reportéři na vaší straně

Původně dělal reportérku v Reportérech na vaší straně, ale dostala nabídku moderovat show Vyvolení, kterou přijala. Stejně, jako Tomáš Kraus bude přinášet novinky z vily. Je trojnásobná maminka, prozatím se nějak zvlášť nezviditelnila a nemá za sebou žádnou větší zkušenost. Monika Zajícová by zde měla plnit roli takové moderátorky bez které by se celá show klidně obešla.

zajícová

Tomáš Kraus

Datum narození: 12.7.1976 (37 let)

Zkušenosti: Reportér kulturních akcí, DJ, Frekvence 1, Nova Cinema (Hvězdný reportér)

Tomáš Kraus už je trošku známější, než Monika Zajícová. V současnosti sleduje bujaré večírky a filmové festivaly (kterým byl například Filmový festival v Karlových Varech). V show Vyvolení bude přinášet zprávy z vily. K vidění bude každý podvečer a to na stanici Prima Family, na které se zobrazí hned po Krimi zprávách. Tomáš Kraus je již 15 let DJ. Lidi bavil ve své Rebel show. Podstoupil půlroční angažmá v Hannoveru. Je známý z rádia Frekvence 1. Na svém kontě má 4 svatby. Vyzkoušel si také svůj vlastní pořad vysílaný na Nova Cinema pod názvem Hvězdný reportér.

hvězdný